شبکه های کامپیوتری که قرار بود روزگاری کار را راحتتر کنند، امروزه به چالشی برای سازمان ها تبدیل شده اند. راه اندازی شبکه های کامپیوتری و دوربین های مداربسته یکی از اساسی ترین زیرساختهای هر ارگان می باشد تا بستری امن و کارآمد جهت سهولت در ارائه خدمات را فراهم آورد.

تجارت الکترونیک آنا با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب و با تجربه ی چندین ساله ی خود در ضمینه ی IT، ارائه دهنده انواع خدمات مرتبط با شبکه از قبیل نصب و راه ­اندازی دوربین­ های مداربسته، زیرساخت­ های شبکه و همچنین فروش انواع تجهیزات از قبیل مودم، سوئیچ و روتر آماده ارائه خدمات شایسته به مشتریان خود می­ باشد.

خدمات تجارت الکترونیک آنا

مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری
نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته
جابه‌جایی و ارتقاء تجهیزات
فروش تجهیزات شبکه
پشتیبانی شبکه
برنامه نویسی
خدمات شبکه

انواع قراردادها

قرارداد
پیمانکاری

در این نوع قرارداد تهیه تجهیزات، طراحی، نصب و راه اندازی شبکه، سخت افزار، نرم افزار و همچنین پشتیبانی شبکه، به کارفرما ارائه خواهد شد و به طور کلی از 0 تا 100 پروژه به عهده ی پیمانکار خواهد بود.

اجرایی

در این نوع قرارداد تهیه تجهیزات و ملزومات به عهده ی کارفرما بوده و تجارت الکترونیک آنا وظیفه ی نصب و راه اندازی شبکه، سیستم ها و سرویس ها را بر عهده خواهد داشت.

پشتیبانی

در این نوع قرارداد کارفرما جهت استفاده ی بهینه از شبکه و تجهیزات خود و رفع موانع و مشکلات پیش آمده و همچنین ارتقاء بستر فعلی خود نیاز به نیروی متخصص و کارآمد دارد و این امر منجر به عقد قرارداد صرفاً پشتیبانی شبکه از شرایط موجود می گردد.

دلایلی که ما را نسبت به رقبا ممتاز می‌کند :

ارائه خدمات مشاوره رایگان بصورت تلفنی و بازدید حضوری
ارائه دهنده بهینه‌ترین راهکار جهت طراحی و راه‌اندازی شبکه
تعرفه‌های مناسب و رقابتی
کیفیت تضمینی خدمات بالا
رضایت مشتری
شرکت متفاوت
لطفاً جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه اجرای شبکه با ما تماس بگیرید.