تجربه جدید خرید اینترنت

تجارت الکترونیک آنا در سال 1398 با هدف توسعه خدمات IT در شهر تبریز، فعالیت خود را آغاز کرده و در ادامه با کسب نمایندگی رسمی از چند شرکت بزرگ اینترنتی کشور، جایگاه خود را در ضمینه فروش اینترنت پرسرعت گسترش داد.

نگرش مشتری‌مداری از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی و پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های تجارت الکترونیک آنا می باشد.

با افزودن دامنه‌ی فعالیت‌ و خواست مشتریان و در پی تحقیقات علمی و میدانی بابت فروش اینترنت پرسرعت برآن شدیم که وبسایتی به نام آنانت طراحی، تولید و عرضه نماییم که دسترسی فروش و خدمات و مقایسه انواع اینترنت در کشور را داشته و فرآیند خرید اینترنت را برای مشترکین تسهیل نماید.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه­ های ارتباطی مانند: پشتیبانی آنلاین، تلفن، ایمیل، پیامک و شبکه­ های اجتماعی در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت آنانت قابل دسترسی است.

آرزوی قلبی ما رضایت کامل شما کاربران محترم می‌باشد و امید است با همکاری شما عزیزان به این مهم دست یابیم و همیشه آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

شرکت های طرف قرارداد

دیده بان نت
داده پردازی فن آوا
صفر و یک
همارا سیستم
ماکس نت
مبناتلکام
پارس آنلاین
شاتل
2020 ( شرکت مخابرات )
پیشگامان
ایرانسل
مبین نت

ویژگی های منحصر به فرد

خرید و ثبت سفارش آسان
امکان مقایسه تمامی سرویس های اینترنتی
خرید همواره با تخفیف
هدیه ویژه ثبت نام آنلاین
مشاوره برای انتخاب بهترین سرویس با توجه به نیاز مشتری
راه اندازی سریع در کمتر از 48 ساعت
پشتیبانی 24 ساعته آنلاین و همیشه پاسخگو
اطلاع از آخرین جشنواره ها
اطلاع از آخرین اخبار و تغییرات شرکت ها
ویژگی منحصر به فرد
آنانت

تجربه جدید خرید اینترنت…